Co na śniadanie w Dniu Ślubu?

Co na śniadanie w Dniu Ślubu?

Śniadanie jest z pewnością najważniejszym posiłkiem dnia, jednakże w dniu ślubu z pewnością Para Młoda może sobie o nim zapomnieć ze zdenerwowania i natłoku obowiązków. Warto pamiętać, że to właśnie śniadanie dostarcza nam energii na cały dzień i pozwala nam utrzymać odpowiedni humor oraz nastrój. Dzień ślubu i wesela jest niezwykle wyjątkowy, ale jest to również niezwykle stresujące wydarzenie dla przyszłych nowożeńców, co powoduje, że na dalszy plan odstawiamy nasz poranny posiłek, jednak śniadanie to coś, o czym powinniśmy pamiętać szczególnie w tej chwili! Co zjeść na śniadanie w dniu ślubu?

 

Wartościowe śniadanie, dlaczego go nie pomijać?

Atmosfera w dniu ślubu potrafi być naprawdę stresująca, ponieważ towarzyszą nam ogromne emocje, zabieganie i przede wszystkim pośpiech, aby wszystko było gotowe na czas! Wizyta u fryzjerki, makijaż i dopięcie wszystkich spraw na ostatni guzik. W tym ferworze obowiązków Panna Młoda, jak i Pan Młody mogą zapomnieć o zjedzeniu pełnowartościowego śniadania. A rezygnacja ze śniadania w tak ważnym dniu to ogromny błąd. Poranny posiłek w formie śniadania gwarantuje nam odpowiednią energię na cały dzień, jak również wpływa na nasz nastrój i umożliwia ukojenie nerwów. Głodówka od rana sprawi, że podczas ślubu i wesela możesz odczuwać słabość, jak również rozdrażnienie i złość, co wpłynie na Twój dodatkowy stres, a przecież w dniu ślubu powinniście czuć się jak najlepiej! Warto zatem zdecydować się na spokojne zjedzenie śniadania przed wszystkimi szaleństwami, ponieważ zagwarantuje Ci ono siłę na przeżycie tego wyjątkowego dnia!

 

Co przygotować na śniadanie w dniu ślubu?

W dniu ślubu najlepszym pomysłem będzie zjedzenie lekkiego, a zarazem pożywnego śniadania, dzięki któremu będziesz czuć się najedzona, jednakże nie będzie temu towarzyszyć uczucie ospałości i ciężkości. Świetnym pomysłem będzie przygotowanie kaszy jaglanki czy owsianki z dodatkiem przepysznych i chrupiących liofilizowanych owoców, które dostarczą Twojemu organizmowi cenną energię i wartości odżywcze. Możesz również zdecydować się na jajecznicę, twarożek na pełnoziarnistym pieczywie czy na warzywny lub owocowy koktajl.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Argonium - Budowanie marki online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
iMeso.pl - Kwas hialuronowy ZFill Deep

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Sposoby wieszania zasłon i firanek

Sposoby wieszania zasłon i firanek

Kuchnia modułowa - dlaczego warto?

Kuchnia modułowa - dlaczego warto?

Jak pielęgnować skórzane meble wypoczynkowe?

Jak pielęgnować skórzane meble wypoczynkowe?