Środki czystości do hotelu

Środki czystości do hotelu

W ofercie firmy Linea znajdą Państwo wiele profesjonalnych środków czystości. Jednym z nich są systemy dozujące Divermitte-DQFM. Preparaty te służą do czyszczenia dużych powierzchni.

 

Środki są skuteczne i bezpieczne w użyciu. Mają postać skoncentrowanych płynnych preparatów. Każdy z nich służy do czegoś innego. W ofercie znajdziemy produkty do mycia podłóg, naczyń i urządzeń znajdujących się w kuchni. Chemia hotelowa dostępna w asortymencie sklepu Linea nie tylko czyszci, ale też dezynfekuje powierzchnie.

System Divermite- DQFM to połączenie skuteczności i bezpieczeństwa. Zamontowanie systemu pomaga zaoszczędzić pieniądze i miejsce. Dzięki dozownikom wydajność środków czyszczących zwiększa się. Użycie systemu Divermite upraszcza pracę i ułatwia codzienne sprzątanie. Zapewnia także bezpieczeństwo, zmniejszając ilość bezpośredniego kontaktu z silnymi środkami do minimum. Dużą zaletą jest możliwość bezpośredniego dozowania preparatów prosto do butelek, wiaderek i pojemników. Pokrywy zamykane są na klucz, dzięki czemu postronne osoby nie mają dostępu do koncentratów.

Preparaty doskonale usuwają zaschnięty tłuszcz oraz nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Nie niszczą powierzchni, pozostawiają ją czystą i lśniącą. Dzięki swojej wysokiej wydajności mogą być stosowane nawet każdego dnia. W naszej ofercie można znaleźć także inne środki i stężone preparaty przeznaczone do czyszczenia podłóg, blatów i sprzętów. Wszystkie oferowane przez nas produkty to środki chemiczne najwyższej jakości.

Opinie (1)

Gosia

2019-05-30 19:59:59

Adres IP:

*.*.*.3

Potrzebuje preparatow ktore doskonale sobie poradza z trudnymi zabrudzeniami i sa bardzo dobrej jakosci zamowilam od linea wlasnnie mam nadzieje ze sie sprawdza

Zobacz firmy

Argonium - Budowanie marki online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
iMeso.pl - Kwas hialuronowy ZFill Deep

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Styl loftowy, czym się charakteryzuje?

Styl loftowy, czym się charakteryzuje?

Fotowoltaiczna fasada wentylowana

Fotowoltaiczna fasada wentylowana

Sposoby wieszania zasłon i firanek

Sposoby wieszania zasłon i firanek