Żyrandol — oświetlenie, które zawsze się sprawdzi!

Żyrandol — oświetlenie, które zawsze się sprawdzi!

Żyrandol to element oświetlenia, który początkowo aranżowany był w klasztorach, zamkach oraz kościołach w epoce średniowiecza. Chociaż żyrandol kojarzy nam się przede wszystkim ze stylistyką klasyczną i niezwykle elegancką, to jednak musisz wiedzieć, że na rynku dostępne są również żyrandole współczesne i nowoczesne, które charakteryzują się wieloma punktami świetlnymi i posiadają skomplikowane konstrukcje. Współczesne żyrandole dostępne są również w aranżacjach minimalistycznych, a więc prostych, surowych oraz oryginalnych, które idealnie podkreślą charakter każdego wnętrza. W każdym z wymienionych przypadków żyrandole zwracają uwagę i podkreślają charakter wybranego wnętrza.

Do jakich pomieszczeń pasują żyrandole?

Żyrandole nowoczesne są na tyle uniwersalnymi elementami wyposażenia wnętrza, że będzie można je zaaranżować niemal w każdy pomieszczeniu — w tradycyjnych mieszkaniach czy nawet eleganckich scenach widowiskowych. Do głównych cech żyrandoli można zaliczyć funkcjonalność, różnorodność formy oraz szerokie spektrum zastosowań. Nowoczesne żyrandole cechują się minimalizmem i niebanalną formą oraz wysokogatunkowymi materiałami, z których są wykonane. Nietypowe połączenia materiałów dają niepowtarzalny efekt wizualny, co pozwoli stworzyć wiele ciekawych aranżacji. Dużą popularnością cieszą się designerskie żyrandole o geometrycznych kształtach, które są połączeniem minimalizmu z nutką szaleństwa — najczęściej ramy klosza stworzone są z metalu dostępnego w różnorodnych kolorach: czarnym, mosiężnym czy miedzianym. Takie żyrandole z pewnością przypadną do gustu miłośnikom nieszablonowych form.

Żyrandole kryształowe, hit czy kit?

Kryształowe żyrandole to kwintesencja elegancji i luksusu! Wspomniane żyrandole to coś więcej niż źródło światła to także wyjątkowa dekoracja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Wspomniane żyrandole kryształowe załamują światło pod różnymi kątami, dzięki czemu rozprasza się ono po przestrzeni, nadając jej ekskluzywny wygląd. Oczywiście w aranżacji żyrandoli kryształowych ważne jest zachowanie ich funkcjonalności, ale również podkreślenie niebanalnego designu, ponieważ żyrandole mają bardzo duży wpływ na całość stylizacji wnętrza.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Argonium - Budowanie marki online

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
iMeso.pl - Kwas hialuronowy ZFill Deep

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Italia Style


Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wprowadzenie do technologii pakowania bezdotykowego

Wprowadzenie do technologii pakowania bezdotykowego

Włoskie meble w branży hotelarskiej – symbol luksusu i wygody

Włoskie meble w branży hotelarskiej – symbol luksusu i wygody

Jak Google My Business wpływa na lokalne SEO?

Jak Google My Business wpływa na lokalne SEO?