DATA Com Światłowód Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Operator internetowy Data-Com oferuje swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie już od ponad 20 lat. Nabyta przez lata pracy wiedza oraz doświadczenie umożliwiły firmie na działalność w szerokim zakresie usług obejmujących dostawę Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego w mieście Rzeszów oraz jego okolicach, przez co klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu. Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Tak zwana "radiówka" funkcjonuje bez użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję. Data Com jest dostawcą Internetu Rzeszów, który oferuje również usługi serwisowania sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się naprawą usterek, oraz wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Serwisy internetowe dla  Dostawca usług internetowych Data Com:


Dostawca internetu DATA-COM Internet udostępnia swoje usługi dla firm i domów jak też instytucjom znajdującym się w Rzeszowie oraz okolicach. Data-Com zajmuje się bowiem nie tylko w dostawie dosępu do internetu oraz radiowego, zajmuje się także wsparciem IT, budową oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo firmy i instytucje mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, użytkowanie nowoczesnych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Przypisy z zewnętrznych serwisów informacyjnych:


DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - ma do zaproponowania lokalom prywatnym i należącą do firm zróżnicowane pakiety . Różnią się pomiędzy sobą wartością w każdym miesiącu rozliczanej należności , jak również ilością megabitów wysyłania i megabitów pobierania . Światłowód na terenie miasta Rzeszów i okolicznych miejscowości od firmy DATA-COM występuje w czterech wersjach, w związku z tym każdy użytkownik znajdzie dogodną dla skonkretyzowanych swoich potrzeb czy też prowadzonej działalności opcję . Koszt mini pakietu w bieżącej chwili równa się zaledwie 29,99 zł, oferujący najwięcej możliwości (w dzisiejszej cenie 150 złotych uiszczanej w każdym miesiącu) traktuje się jako idealne wyjście dla biznesmenów oraz użytkowników prywatnych posiadających bardzo duże oczekiwania i nieuznających kompromisów. Internet radiowy na terenie Rzeszowa i okolic tak samo jak światłowód Rzeszów występuje w czterech wersjach, których koszt waha się 29,99-150 złotych regulowanych miesięcznie.

Rzeszowski operator Internetu DATA-COM bardzo chętnie proponuje duży wybór rozwiązań dla wszystkich klientów. Wypowiedzi dostępne w Internecie o firmie stanowią gwarancję zasługujących na zaufanie i uznanie usług DATA-COM i szybkiego oraz stabilnego dostarczanego przez niego Internetu światłowodowego, jak również Internetu radiowego w Rzeszowie.

DATA Com Światłowód Rzeszów (0)

Inne firmy

Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Textil

Robotnicza 1
53-607 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
aprori

Kaszubska 3
70-403 Szczecin

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Serwis o wypożyczeniu - Pozyczamysobie.pl

Korzystanie z serwisu pozyczamysobie.pl to dla mnie duża oszczędność czasu jak i zupełnie na nowo zaplanowany budżet domowy. Polecam.

Lena

Średnia Ocena

5/5

iMeso.pl - Kwas hialuronowy ZFill Deep

Wysokiej klasy urządzenia. Bardzo sprawny serwis.

Olga

Średnia Ocena

5/5

Tkaniny Madec

Ogromny wybór wzorów i materiałów. Polecam.

Anna

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Nowoczesne meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Warszawa Janki

Plac Szwedzki 4
05-090 Janki

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Menu weselne w hotelu: Jak dostosować kulinaria do swoich potrzeb?

Menu weselne w hotelu: Jak dostosować kulinaria do swoich potrzeb?

Inspiracje na dekoracje weselne w hotelu

Inspiracje na dekoracje weselne w hotelu

Planowanie wesela w hotelu - szczegółowy przewodnik krok po kroku

Planowanie wesela w hotelu - szczegółowy przewodnik krok po kroku