Gabinet Kołodziejczykowie Dentysta Rzeszów

Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny zlokalizowany jest w mieście Rzeszów, na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, mająca ponad 25-letnie doświadczenie, zapewniająca profesjonalne usługi w dziedzinie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) jak również wybielania zębów. Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie razem z wieloletnią tradycją zatrudnia profesjonalną zespół, nieustannie otwartą na rozwój, dostosowującą się do stale rozwijających się wymagań pacjentów oraz doskonale ukierunkowaną na najnowsze technologie, które stosowane są w dziedzinie stomatologii estetycznej.

Zobacz inne wizytówki dla  Zakład stomatologiczny Rzeszów:


Wybierając zabiegi w Rodzinnym Gabinecie Stomatologicznym Kołodziejczykowie, możesz skorzystać z wielu opcji jakie proponują dentyści. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Każdy z pacjentów może liczyć na wysoko profesjonalną dbałość ze strony personelu gabinetu stomatologicznego. Wybierając rzeszowski gabinet, pośród oferty znajdziesz też usługi z zakresu ortodoncji. Zakładanie ceramicznych lub metalowych aparatów na zęby nadzoruje dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, z długoletnie praktykę, wyuczoną pod okiem najlepszych ortodontów w Polsce i na świecie.


Zastosowanie najnowszej aparatury produkcji USA do badania uzębienia, wyróżnia Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów dentystycznych. Marka placówki funkcjonuje z misją. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, potrafi też leczyć zęby kanałowo, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie potrzeby pacjenta, gabinet wykonuje również wybielanie uzębienia, które dla podtrzymania efektu   warto powtarzać w okresie od 6-12 miesięcy. Kadra   Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   podchodzi wszystkich pacjentów zawsze profesjonalnie. . Miła i przyjazna pacjentowi atmosfera w gabinecie sprzyja komfortowi podczas każdej wizyty. Gabinet stomatologiczny zaprasza również najmłodszych pacjentów, to bardzo dobre miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.

Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie posiada także nowoczesne wyposażenie, min. najnowszej generacji aparat do zdjęć RTG, - urządzenie pozwalające robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, które przyczyniają się do jeszcze lepszego zbadania zębów, oraz ich lepszej diagnostyki.

Gabinet Kołodziejczykowie Dentysta Rzeszów (0)

Inne firmy

Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Hurtownia tkanin Meda

Limanowskiego 7
30-551 Kraków

Średnia Ocena

3.5/5
Meble włoskie Rad-Pol

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

4.5/5

Losowe komentarze

Ciekawe Szycie

Szycie to moje hobby. Dzięki warsztatom dla dorosłych bardzo rozwinęłam swoje umiejętności.

Agata

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

Polecam Hotel Coloseum Jarosław

Robert

Średnia Ocena

5/5

Polskie Firanki

Bogata oferta. Szybka wysyłka.

Lucyna

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Kaptury foliowe Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Restauracja Rzeszów Folwark Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT®

Przemysłowa 9
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Oświetlenie wnętrz: jak wybrać lampy pasujące do stylu?

Oświetlenie wnętrz: jak wybrać lampy pasujące do stylu?

Poradnik: jak dobrać kolory mebli do wnętrza?

Poradnik: jak dobrać kolory mebli do wnętrza?

Jak stworzyć przestrzeń pracy w domu: inspiracje i pomysły

Jak stworzyć przestrzeń pracy w domu: inspiracje i pomysły