Odfrankowanie kredytów Rzeszów

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Kancelaria Prawna oferująca odfrankowienie kredytów to znajdująca się w Rzeszowie kancelaria, specjalizująca się w prowadzeniu spraw przeciw instytucjom finansowym i bankom, udzielającym kredytów we frankach szwajcarskich (CHF). Celem działania prawników jest przede wszystkim udowodnienie niewłaściwości zawartych w umowach klauzul oraz unieważnienie kredytów spłacanych we frankach http://www.kredyt-w-frankach.pl/.

Doradcy finansowi oraz prawnicy zatrudnieni w Kancelarii posiadają ogromne doświadczenie, oraz wiedzę, potrzebną do prowadzenia spraw przeciw bankom. Każda z umów kredytowych jest opracowywana względem konkretnego klienta. Dlatego też każde z postępowań rozpoczyna się od dokładnej analizy umów oraz aneksów. Dopiero na ich podstawie tworzona jest najlepsza strategia, w efekcie której dojdzie do ugody z bankiem, albo wszczęte zostanie postępowanie sądowe.
Odfrankowienie kredytu to nic innego jak usunięcie z umów kredytowych niedozwolonych zapisów i klauzul indeksacyjnych. Zgodnie z orzeczeniem sądu, taki kredyt uznaje jest za złotówkowy i w tej walucie powinien być do końca spłacany. Klient więc opłaca raty, które nie są przeliczane według aktualnego kursu franka.
Odfrankowienie Kredytów Kancelaria Prawna zaprasza do współpracy zainteresowanych z Rzeszowa lub okolic. Biorąc pod uwagę wartość przedmiotów spornych, sprawy rozstrzygane są w sądzie okręgowym, najbliższym miejscu zamieszkania klienta. Aby zapewnić najlepszą pomoc oraz maksymalnie zwiększyć szansę na pozytywne rozpatrzenie sprawy, Kancelaria kieruje swoje usługi właśnie do mieszkańców Rzeszowa.

Każdy, kto szuka pomocy w kwestii odfrankowienia kredytu, znajdzie ją w rzeszowskiej Kancelarii. Profitami uzyskanymi na drodze sądowej mogą być: znaczące obniżenie wysokości rat, odłączenie kredytu od wahającego się kursu waluty obcej, a nawet zwrot nadwyżki wypłaconej na rzecz banku. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Kancelarii.

Odfrankowanie kredytów Rzeszów (3)

Maciej

2020-03-04 11:15:02

Adres IP:

*.*.*.70

Dobre podejście do sprawy, dla mnie ważne jest to jak potrafią wytłumaczyć te wszystkie kruczki w umowie i wprost powiedzieć co można zrobić w drodze konfrontacji prawnej z bankiem.

ocena

5
Gosia

2020-02-11 21:44:01

Adres IP:

*.*.*.59

Skuteczni prawnicy. Dzięki współpracy podpisałam ugodę z bankiem, w którym zaciągnęłam kredyt.

ocena

5
Arleta

2020-01-17 09:43:06

Adres IP:

*.*.*.103

Rzecz okazała się nie taka prosta jak mi się na początku wydawało. Myślałam, że idąc do renomowanej kancelarii, wygram z bankiem unieważniając umowę jednak na miejscu zostałam uświadomiona jakie realne skutki pozwu możemy osiągnąć. Sprawa ostatecznie wylądowała w sądzie ale skończyła się znacznie lepiej niż mogłam się spodziewać. Polecam usługi tych prawników.

ocena

5

Inne firmy

DEE DEE MODE

Dietla 40
31-070 Kraków

Średnia Ocena

3.5/5
MEBLE ADA meble kuchenne modułowe

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Centrum Dekoracji Okien

Lubicka 33
87-100 Toruń

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Tkaniny Warszawa

Poszukujesz aktualnie pracy i szukasz ciekawych ofert oraz rzetelnych pracodawców? Najlepiej dowiedzieć się jak najwięcej od szczerych...

Jaką masz opinię o Tkaniny Warszawa?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Polskie Firanki

Firma idealnie dopasowała zasłony do mojego wnętrza. Są bardzo nowoczesne i stylowe. Fachowe doradztwo. Pełen profesjonalizm. Ekspresowa...

Klient

Średnia Ocena

5/5

Coloseum Catering

Przygotowywane dania zachwycają zapachem, smakiem, a nawet wyglądem. Catering Coloseum dysponuje profesjonalnymi kucharzami, a także...

Ula

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Hotel Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Projektowanie wnętrz Rzeszów Jakub Sawicki

Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Resmar Sklep Meblowy - biurka

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Styl loftowy, czym się charakteryzuje?

Styl loftowy, czym się charakteryzuje?

Kanapa z funkcją spania — jak się sprawdza?

Kanapa z funkcją spania — jak się sprawdza?

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz