• Strona główna
  • Ośrodek Terapii COGITO - profesjonalna terapia i diagnoza psychologiczna w Rzeszowie

Ośrodek Terapii COGITO - profesjonalna terapia i diagnoza psychologiczna w Rzeszowie

Warszawska 82,
35-205 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

COGITO Ośrodek Terapeutyczny to miejsce, w którym każda osoba, bez względu na płeć oraz wiek, otrzyma kompleksową pomoc i psychologiczne wsparcie. Podstawowyą ideą COGITO Ośrodka Terapeutycznego jest profilaktyka psychicznych zaburzeń zdrowotnych oraz ich rozpoznawanie i efektywna terapia. Charakter usług Ośrodka Terapeutycznego Cogito dotyczy dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każdy otrzyma pomoc dostosowaną do jego indywidualnej przypadku.


W Ośrodku Terapeutycznym Cogito są zatrudnieni jedynie kompetentni specjaliści, którzy nieprzerwanie powiększają własne kwalifikacje i doświadczenie, aby coraz lepiej rozpoznawać i leczyć zaburzenia psychiczne. Ideologia Ośrodka Terapeutycznego Cogito nie odnosi się do łacińskiego równoważnika "myślę", lecz do łacińskiego wyrazu Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc kluczowym zamysłem COGITO jest zamyślenie, które jest niezbędne do poznania i całkowitej interpretacji drugiego człowieka, co utoruje niesienie mu niezbędnego wsparcia. Leczenie w Cogito Ośrodku Terapii ma miejsce w atmosferze uznającej wszystkie uczucia. Zależność badany-psychoterapeuta w COGITO Ośrodku Terapeutycznym nie tylko utoruje profilaktykę, ale także rozwój drugiego człowieka.

 

Ośrodek COGITO otworzono w 2009 roku i został stworzony przez Joannę Fularz. W pierwszych latach aktywności Cogito zajmowało się w głównej mierze wszechstronną terapią dzieci i młodzieży, w szczególności terapią dzieci autystycznych. Kolejne lata dały możliwości zwiększenia sfery usług Ośrodka Terapeutycznego Cogito na psychoterapeutyczne usługi dla dorosłych. W pracy z pacjentem zespół Ośrodek COGITO ukierunkowuwyje się na kompleksowość oferowanych usług oraz stworzenie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która da możliwość prowadzenie procesu leczenia w kilku językach, jak również w formie online i formie stacjonarnej.

 

Ośrodek COGITO usytuowany jest przy ul. Warszawskiej 82 w Rzeszowie. COGITO funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może umówić się na wizyty do indywidualnego rozkładu dnia i codziennych zobowiązań. W celu rozszerzenia sfery działalności firmy Cogito opracował stronę www Rzeszów, na której zawarte są wszystkie potrzebne informacje dotyczące oferowanych usług, terapii i dane kontaktowe, które pozwalają na bezpośredni kontakt z ośrodkiem.

Ośrodek Terapii COGITO - profesjonalna terapia i diagnoza psychologiczna w Rzeszowie (0)

Inne firmy

BOCIAN

Nowy Świat 38
20-001 Lublin

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Hurtownia tkanin Meda

Limanowskiego 7
30-551 Kraków

Średnia Ocena

3.5/5
M. Wojciechowska i Wspólnicy Radca prawny Rzeszów

35-016
Mochnackie Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Hasborg - wyposażenie cukierni

Klasa marki premium to bardzo dobre określenie w ich przypadku, nie znam nikogo kto nie zachwyciłby się tymi maszynami na początku...

Łukasz

Średnia Ocena

5/5

Ranking fotelików 2018

Na uwagę zasługuje świetny poradnik. Dowiedziałem się tutaj znacznie więcej niż z opisów producenckich.

Romek

Średnia Ocena

5/5

Akcesoria meble.pl - ociekarki do mebli

Nąjwiększy wybór akcesorii meblowych w jednym miejscu. Miła obsługa.

Helena

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Producent opakowań kartonowych Master Pack

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Serwis drukarek Rzeszów - DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Profesjonalna wycena nieruchomości Przemyśl Szymon Kasperski

K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Rodzaje i przeznaczenie wózków do sprzątania

Rodzaje i przeznaczenie wózków do sprzątania

Żyrandol — oświetlenie, które zawsze się sprawdzi!

Żyrandol — oświetlenie, które zawsze się sprawdzi!

Co na śniadanie w Dniu Ślubu?

Co na śniadanie w Dniu Ślubu?